2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvos Enduro Čempionas -Mykolas Paulavičius Pasiekė Svarbų Tikslą „Abu Dhabi Desert Challenge“ Varžybose

Privalai perskaityti

Šeštadienį pasibaigė antrasis pasaulio ralio reido čempionato etapas – „Abu Dhabi Desert Challenge“. Šiose prestižinėse varžybose Lietuvos enduro čempionas Mykolas Paulavičius pasiekė svarbų etapą savo karjeroje, įgyvendindamas savo pagrindinį tikslą – surinkti trūkstamus Dakaro kvalifikacinius taškus (DKT).

Pasak Mykolo, prieš atvykstant į varžybas jis jau turėjo sukaupęs 15 DKT, o „Abu Dhabi Desert Challenge“ leido jam prisidėti dar 12. Su bendra suma 27 DKT, sportininkas tiki, kad tai yra tvirtas pagrindas aplikuoti dalyvauti Dakaro ralyje. Mykolas jau dvejus su puse metų aktyviai dalyvauja „Road to Dakar“ programoje, todėl šis pasiekimas yra svarbus žingsnis jo karjeroje.

Varžybų metu Mykolas įveikė trasą per 23 valandas 36 minutes 24 sekundes, užimdamas 19-ąją vietą bendroje rikiuotėje ir 16-tą vietą „Rally 2“ klasėje. Varžybos truko penkias dienas, per kurias sportininkai turėjo įveikti 2 250 kilometrų, iš kurių 1 450 kilometrų buvo įskaitiniai greičio ruožai.

Mykolo pasirodymą „Abu Dhabi Desert Challenge“ varžybose vainikavo 423 kilometrų ilgio finalinis etapas, grįžtant iš Mezairos miesto į Abu Dabį. Nors dauguma varžybų sekėsi sėkmingai, paskutiniame etape Mykolui teko susidurti su techniniais iššūkiais, įskaitant pavarų dėžės gedimus ir kelio knygos planšetės veikimo sutrikimus. Nepaisant sunkumų, finišas sportininkui tapo saldžiu pasiekimu.

Po varžybų Mykolas su ironiška šypsena pasakojo apie tolimesnius planus, grįžimą į Lietuvą ir poilsį, kuris bus trumpas prieš pradedant dar vieną etapą – lobistinę veiklą, siekiant užsitikrinti vietą Dakaro ralyje. Mykolas pažymi, kad šiame etape reikės ne tik sportinio pasirengimo, bet ir strateginio planavimo bei bendravimo su Dakaro bendruomenės autoritetingais asmenimis ir organizatoriais A.S.O.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img