2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Įspūdžiai iš „Žalgiris Coaching Clinic“: „Tai yra kažkas, ko dar neteko patirti“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ organizacija balandį užbaigė jau ketvirtuosius „Žalgiris Coaching Clinic“ trenerių mokymus.
Šį kartą Kaune lankėsi gausi trenerių iš Izraelio delegacija, kuri gilino savo žinias ir susipažino su visa organizacijos veikla – nuo „Žalgirio“ krepšinio akademijos iki pagrindinės „Žalgirio“ komandos.
Mokymų dalyviai gyvai stebėjo Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos, „Žalgiris-2“, „Žalgiris-3“ ir pagrindinės komandos treniruotes, klausėsi įvairių paskaitų susijusių su „Žalgirio“ organizacija.
„Šiemet esu labai laimingas, kad pridėjome klausimų ir atsakymų dalį su pagrindinės komandos vyr. treneriu Andrea Trinchieri. Treneriai taip pat gyvai stebėjo pagrindinės komandos treniruotes. Kitas dalykas, kurio siekiame, yra tas, kad treneriai atvykę į Lietuvą pajaustų tą aistrą krepšiniui Lietuvoje ir „Žalgirio“ klubui“, – pasakojo „Žalgirio“ sporto direktorius Gediminas Navickas.
Kaune lankėsi ir Izraelio sporto instituto „Wingate“ trenerių mokyklos direktorius Gino Jacobas.
„Tai nėra mano pirmas kartas Kaune, bet yra labai gera čia būti ir matyti tą krepšinio kultūrą. Atrodo, kad visi galvoja apie krepšinį, mokosi krepšinio ir supranta jį. Jūsų aistra krepšiniui yra nuostabi“, – pasakojo specialistas.
Pirmą kartą „Žalgiris Coaching Clinic“ dalyvavęs Razas Inbaras, „Wingate“ trenerių mokyklos studentas ir krepšinio treneris, taip pat liko sužavėtas patirtimi Kaune.
„Krepšinio prasme tai yra kažkas, ko dar neteko patirti. Man, kaip jaunam treneriui, tai nereali patirtis. Visi čia yra labai atviri mokyti kitus, atsako į visus klausimus. Tai yra viena iš geriausių patirčių, kokias esu turėjęs“, – įspūdžiais dalinosi svečias iš Izraelio.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img