2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Kultūrizmo varžybose Latvijoje Lietuvių pergalės

Privalai perskaityti

Jūrmalos mieste, Latvijoje, įvyko tarptautinės kultūrizmo varžybos „NPC Latvia Royal Combat 2024“, kuriose ypatingai pasižymėjo Lietuvos atstovai. „Rino Team“ klubo sportininkas Mantas Kislius šiose varžybose iškovojo net tris aukso medalius- jo treneris yra gerai žinomas kultūrizmo specialistas Ovidijus Ringys.

Mantas Kislius pasidalijo, kad varžybų pasiruošimas prasidėjo dar 2023 m. rugsėjo mėnesį. Pasak jo, ruoštis buvo nelengva, ypač paskutinėmis savaitėmis, tačiau sunkus darbas atsipirko. „Pergalės skonis viską atperka ir motyvuoja siekti dar geresnių rezultatų ateityje. Esu dėkingas savo treneriui Ovidijui Ringiui, kuris yra savo srities profesionalas. Jo dėka per gana trumpą laiką pavyko pasiekti tokių puikių rezultatų“, – teigė Mantas.

Varžybose Mantas Kislius iškovojo pirmąsias vietas šiose kategorijose: Men’s Physique Novice, Men’s Physique True Novice ir Men’s Physique Class B.

„Rino Team“ komanda taip pat pasirodė įspūdingai, iškovodama iš viso 19 pergalių, įskaitant ir komandinę įskaitą.

Kitos varžybos vyks Varšuvoje 2024.05.25

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img